Online registrace pacienta

Děkujeme za Váš zájem o registraci v našem dětském středisku. Vážíme si Vaší přízně a uděláme maximum pro Vaši spokojenost.

Pro zjednodušení komunikace můžete v následujícím formuláři vyplnit údaje o dítěti. Vyplnění formuláře je nezávazné. Pokud některé položky zatím nevíte, nevadí, doplníme je později. Především prosím nezapomeňte vyplnit kontaktní údaje, abychom se Vám mohli ozvat a pozvat Vás na vstupní prohlídku. Ke skutečné registraci dojde až zde. O vše další se už postaráme. Pokud jste registrováni u jiného lékaře, vyžádáme si od něj po dohodě s Vámi Vaši zdravotnickou dokumentaci sami.

Můžete nás samozřejmě také kontaktovat buď emailem na adresu

nebo telefonicky: 226 804 451-2, 774 408 132, 777 318 253.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle zákona 101/2000 Sb., souhlasím s tím, aby tyto mé osobní údaje v rozsahu, v jakém jsem je uvedl v registračním formuláři byly zpracovávány společností Zdravotnické zařízení s.r.o., sídlem Haškova 1582, 252 63 Roztoky, IČ 49826832 (dále jen „správce osobních údajů“) za účelem kontaktu a pozvání ke vstupní prohlídce a předvyplnení registračního lístku pacienta a to až do odvolání (nebo zániku) tohoto souhlasu.

CAPTCHA
Tato otázka zkouší, zda jste člověk a čelí tak automatickému vkládání spamu.