O nás

OrdinaceJsme nestátním zdravotnickým zařízením. Zabýváme se poskytováním zdravotní péče v oboru praktického lékařství pro děti a dorost v oblasti Roztoky a okolí a to v rámci systému veřejného zdravotního pojištění. Vysoká odbornost je ve zdravotnictví předpokladem, sama o sobě ale nestačí. Naše pacienty chápeme jako zákazníky, jsme tu pro ně a snažíme se maximálně vycházet vstříc jejich potřebám a přáním. Už v době, kdy to zdaleka nebylo obvyklé, jsme zavedli systém objednávání na konkrétní čas a objednací termíny se nám ve většině případů daří dodržovat, díky čemuž nenutíme naše pacienty vysedávat v čekárně. Máme více ordinací, které se vzájemně zastupují, takže můžeme nabídnout velkorysou ordinační dobu a zajistit, že se na středisku vždy máte na koho obrátit. Disponujeme oddělenými prostornými čekárnami pro zdravé a nemocné děti, čímž se omezuje riziko infekce.

Máme smlouvy ve všemi českými zdravotními pojišťovnami.

Máme dostatečné kapacity k přijímání nových pacientů. Hledáte-li pediatra pro své děti, jste u nás na správné adrese.

Náš tým

Pečují o Vás:

MUDr. Margita Poláková

MUDr. Petr Jilich

...a sestřičky:

Iveta Kotyzová

Daniela Luxová

Z historie

Historie našeho zdravotnického zařízení je stejně dlouhá jako historie celého privátního zdravotnictví v České republice. Společnost vznikla v roce 1994. Pediatrickou praxi tehdy vedla MUDr. Soňa Šalamonová, která si svým přístupem získala srdce mnoha obyvatel Roztok.

V roce 2005 jsme se přestěhovali do nových, větších a hlavně modernějších prostor v centru města, kde sídlíme dodnes. O rok později se náš tým rozrostl, aby dokázal zvládnout rostoucí počet pacientů související s tehdy probíhající rozsáhlou výstavbou. Po celou dobu existence se snažíme trvale zvyšovat úroveň námi poskytovaných služeb ve všech aspektech.